Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

7 vecí, ktoré muž na žene neznáša: Ak ich neprestanete robiť HNEĎ TERAZ, dlho s vami nevydrží

17.08.2019 Casprezeny.sk

Tieto veci mužov na ženách vyslovene odpudzujú. Už ich nerobte, naozaj nikdy!

Toto muži na ženách neznášajú. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Toto muži na ženách neznášajú.

Neklape vám to vo vzťahu? Ak svojmu chlapovi robíte tieto veci, nečudujte sa. Môžete ho iba ak otráviť, a potom už len čakať koniec.

Najprv je nutné povedať, že nie vždy ide o typicky ženské vlastnosti. Prípadne že nejde o niečo, čo sa vyskytuje iba v spolužití dvoch ľudí. Keby vám toto robil kamarát alebo súrodenec, štvalo by vás to rovnako. Ak hovoríme o vzťahoch, toto sú veci, ktorými sa muži nechajú otráviť spoľahlivo, ľahko a rýchlo. Ktoré to sú? Toto muži na ženách neznášajú. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Toto muži na ženách neznášajú.

Keď si nárokujete všetok jeho voľný čas

Muži spravidla vždy zbystria, ak sa ich milá snaží položiť znamienko rovnosti medzi voľný čas a čas trávený spolu. Láska, ktorá sa prejavuje tým, že tí dvaja sú spolu ráno, na obed aj večer, patrí do romantických filmov alebo literatúry. V reálnom živote potrebuje on - a bude to čoskoro potrebovať aj ona - čas pre svoje záujmy, kamarátov alebo len čisto pre seba. Toto muži na ženách neznášajú. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Toto muži na ženách neznášajú.

Tlačiť
Focus Media