Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dcérka sa nahltala vody, v ktorej sa kúpala: Toto sa dialo potom! Okamžitá cesta na pohotovosť

17.07.2019 iva

Americká mamička musela ísť s dieťaťom na pohotovosť, pretože sa otrávilo vodou, v ktorej sa kúpalo. Teraz varuje ostatné.

Voda môže byť v nadmernom množstve pre bábätká nebezpečná. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Voda môže byť v nadmernom množstve pre bábätká nebezpečná.

Treba si dávať pozor zvlášť teraz v lete, keď chodíme aj s bábätkami na dovolenky a máčame ich v mori či v bazénoch, aby nepili vodu, v ktorej sa kúpu. Tiež je ale dôležité, aby vôbec nepili priveľa vody. Vedeli ste o tom, že malým deťom do pol roka môže voda uškodiť? Ak nie, čítajte ďalej...

Otrávila sa z vody

Katie Gorterová z USA nedávno na Facebooku uviedla, že jej dcéra sa nahltala vody, v ktorej sa kúpala. Po kúpeli začalo byť dieťa letargické, zvracalo a malo ťažkosti s dýchaním. Šli s ním na pohotovosť a tam po vyšetrení lekári konštatovali, že má otravu vodou.

Kúpanie je najobľúbenejšia letná zábava. Pozor však, aby deti nehltali vodu, v ktorej sa kúpu. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock, RCA Kúpanie je najobľúbenejšia letná zábava. Pozor však, aby deti nehltali vodu, v ktorej sa kúpu.

Tlačiť
Focus Media