Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Raz som k frajerovi prišla bez ohlásenia a našla som TOTO! Nedokázala som sa ovládnuť a...

16.07.2019 bak

Nevera bolí. Vždy a za každých okolností. Niekedy sa zdá byť najlepším liekom na zranené srdce pomsta. Poriadna a krutá.

Pomsta býva sladká... I keď len nachvíľu. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Pomsta býva sladká... I keď len nachvíľu.

Aj keď... Účinok úľavy sa dostaví len na veľmi krátky čas. No tieto ženy si aj tak povedali, že to stojí za to a išli až do extrémov.

Vyhádzala som v amoku z okna jeho aj jej veci

Môj priateľ žil v inom meste a dozvedela som sa, že to hrá na všetky strany. Má vraj niekoho aj tam a popritom to ťahá so mnou. Oznámila mi to moja známa, ktorej brat žije zhodou okolností v rovnakom paneláku ako môj dnes už ex. Vraj či viem o tom, že k nemu často chodieva nejaká mladá baba, vedú sa po schodoch za ruky, chichúňajú sa a na sestru to rozhodne nevyzerá...

Raz som k nemu bez ohlásenia naklusala, mladá tam síce nebola – zato boli tam všade porozhadzované jej veci. Tak som ich pekne krásne vyhádzala v amoku z okna spolu so zopár jeho vecami. Kričala som pri tom ako zmyslov zbavená a urobila mu poriadnu scénu, ale uľavilo sa mi. Vyrevala som sa až doma a povedala som si, že taký „chuj“ mi za to nestojí.

Všade som nachádzala jej veci, tak som ich vyšmarila z okna. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Všade som nachádzala jej veci, tak som ich vyšmarila z okna.

Tlačiť
Focus Media