Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O tom, či schudnete, rozhoduje 1 vec, ktorú by ste mali robiť VEČER: Tu mnohé ženy robia chybu

25.08.2019 Casprezeny.sk

Ak chcete zhodiť kilá navyše, naučte sa večer robiť jednu dôležitú vec.

Ak chcete schudnúť, naučte sa večer robiť jednu dôležitú vec. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak chcete schudnúť, naučte sa večer robiť jednu dôležitú vec.

Raňajky sú dôležité, obed tiež, ale o tom, či sa vám podarí schudnúť, niekedy rozhoduje večera. Chybou je vynechávanie večere, ako aj večera príliš hutná alebo nevhodne poskladaná.

Stačí priveľká porcia alebo pár sladkostí pred spaním a to, že ste sa celý deň držali, sa skrátka nepočíta. Prinášame vám cenné rady, ako sa naučiť správne stravovať večer. Ak chcete schudnúť, naučte sa večer jesť. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak chcete schudnúť, naučte sa večer jesť.

Raňajkujete málo, obedujete len letmo, desiaty vám skoro nič nehovoria a jediné väčšie jedlo, ktoré si doprajete, je večera? A napriek tomu kilá neubúdajú, prípadne ich je dokonca viac a viac? Vinník je viac než zrejmý. Je ním nevhodne zvolená večera, presnejšie povedané jej veľkosť. Prekáža už to, keď si dáte najväčšie jedlo dňa večer - tým viac, keď to preženiete s porciou. A práve k tomu má mnoho ľudí sklony, pretože z nich konečne opadá stres alebo pracovné napätie. Správne načasovanie jedla je dôležité. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Správne načasovanie jedla je dôležité.

Tlačiť
Focus Media