Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ak odpoviete áno, NENAŠLI ste toho pravého: 5 jasných znakov, že spolu nikdy nebudete šťastní

25.08.2019 Casprezeny.sk

Ak na tieto veci odpoviete kladne, nemáte po svojom boku toho pravého.

5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock 5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať.

Je to ten pravý? Ak vám budú nasledujúce body dôverne známe, asi do tohto vzťahu zbytočne vkladáte energiu a bude lepšie porozhliadnuť sa po niekom inom...

Každá situácia je iná a jedinečná. Zaručený recept na šťastný vzťah neexistuje, ale sú isté náznaky, na základe ktorých sa môžete rozhodnúť, či vám partner za to stojí, alebo skúsite šťastie inde. Všímajte si najmä tieto varovné signály. 5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock 5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať.

1. Veľmi rýchlo miniete spoločné témy na rozhovor

Dlhé, časté a najmä trápne ticho? Nulové reakcie a spätná väzba na to, čo ste mu práve povedali? Alebo ste to vy, kto po jeho historke bezvýrazne mlčí? Ak sa to stane na prvom rande, nič nie je stratené, svoje zohráva aj tréma a neistota a chvíľu to trvá, kým sa spolu dokážete uvoľniť. Ak sa však aj po dlhom čase strácate v nezmyselnom tichu, asi bude zbytočné nútiť sa do niečoho, čo vlastne neexistuje. Komunikácia, porozumenie, spriaznenosť duší. A je jedno, ako veľmi vám to klape v posteli. Bez živej komunikácie a spoločných tém to nikdy nebude to pravé. 5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať. 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock 5 jasných znakov, že vám to spolu nebude klapať.

Tlačiť
Focus Media