Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Plážové vlny alebo hipsterské drdoly? 4 tipy, ako mať počas leta vlasy bohyne!

18.07.2019 PR článok

Horúce júlové dni sú v plnom prúde! Užite si ich naplno so štýlovými plážovými vlnami, hravým stylingom alebo trendy drdolmi. Či už vás letný vánok zaveje na festival, do mesta alebo na pláž, s týmito tipmi budete vyzerať vždy fantasticky!

Plážové vlny alebo hipsterské drdoly? 4 tipy, ako mať počas leta vlasy bohyne! SPONZOROVANÉ 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Pexels

Plážové vlny prirodzene

Prirodzené, sexi, pre dlhovlasé, či kratšie strihy. Surfeský rozfúkaný plážový look s vlnami milujú ženy na celom svete, pretože vyzerá maximálne prirodzene a vlasom ako lusknutím prsta dodá novú štruktúru. Práve po prirodzenosti vlasov túži pritom podľa štúdie Schwarzkopf, ktorá skúmala prekážky v oblasti stylingu u žien v Nemecku, až jedna z troch žien. Tento účes za svoj vznik pôvodne vďačil pôsobeniu slnka, jemného morského vánku a soli. Plážové vlny si však môžete užívať aj pokiaľ sa k moru nechystáte a dovolenku budete tráviť v meste. Do uterákom presušených vlasov jednoducho aplikujte suchú penu Taft Casual Chic, ktorá znižuje krepatenie vlasov a pridáva im objem bez zaťaženia. Nezaťažujúci lak na vlasy Taft Casual Chic zase fixuje a dodáva prirodzený, ležérny vzhľad a až na 24 hodín príjemný a hladký pocit.

Plážové vlny alebo hipsterské drdoly? 4 tipy, ako mať počas leta vlasy bohyne! SPONZOROVANÉ 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Pexels

Na vlnách objemu

Počas leta môžu byť vaše vlasy pôsobením silného slnka a morskej soli oslabené, bez objemu, matné či bez lesku. Vašou povinnou letnou výbavou by preto mali byť suchá pena, parfum a sprej pre lesk, veľké natáčky a husté hrebene. Vyskúšajte si pri letnom stylingu jemne natupírovať vlasy, čo nedovolí korienkom spľasnúť. Suchá pena Taft Casual Chic zase poskytne vlasom obnovený vzhľad a okamžite im dodá objem a štruktúru. Pre obnovenie lesku vyskúšajte parfum a sprej pre lesk v jednom, ktorý prepojí prírodný lesk a ovocnú kvetinovú vôňu bez zlepenia vlasov.

OBR 03: Taft CASUAL CHIC nezaťažujúci lak na vlasy nechá vaše vlasy hladké na dotyk. Ľahký a vzdušný lak na vlasy vytvára prirodzený, ležérny účes. Parfum a sprej pre lesk dodáva vlasom očarujúcu ovocnú kvetinovú vôňu a prirodzený lesk.

Taft CASUAL CHIC nezaťažujúci lak na vlasy nechá vaše vlasy hladké na dotyk. Ľahký a vzdušný lak na vlasy vytvára prirodzený, ležérny účes. Parfum a sprej pre lesk dodáva vlasom očarujúcu ovocnú kvetinovú vôňu a prirodzený lesk SPONZOROVANÉ 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Pexels Taft CASUAL CHIC nezaťažujúci lak na vlasy nechá vaše vlasy hladké na dotyk. Ľahký a vzdušný lak na vlasy vytvára prirodzený, ležérny účes. Parfum a sprej pre lesk dodáva vlasom očarujúcu ovocnú kvetinovú vôňu a prirodzený lesk

Rýchly styling pre život na cestách

Vedeli ste, že až 15 % žien podľa štúdie značky Schwarzkopf nemá čas na rutinný a komplikovaný styling vlasov? Vlasové produkty Taft Casual Chic sú ideálnym riešením tejto situácie vďaka svojej praktickej veľkosti do kabelky a sú ideálnym spoločníkom na cesty. Vďaka tomu si tak viete vlasy upraviť rýchlo a štýlovo kdekoľvek a kedykoľvek.

Plážové vlny alebo hipsterské drdoly? 4 tipy, ako mať počas leta vlasy bohyne! SPONZOROVANÉ 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Pexels

Trendy dvojitý drdol

Vysoká vlhkosť vzduchu, horúce teploty, pri ktorých sa nemilosrdne potíme môžu zničiť každý upravený účes aj objem práve umytých vlasov. Vyskúšajte si preto vlasy vyčesať! Trendy letný dvojitý drdol, alebo kombinácia rozpustených vlasov a dvojitého drdola dodá vašim vlasom čerstvý vánok a trendy look. Vyskúšajte si pritom účes zafixovať lakom na vlasy a jemné vlnky dodávajúce celkovému stylingu ležérny vzhľad dotvarujte tvarujúcim suchým sprejom Taft Casual Chic, ktorý poskytuje vlasom obnovený vzhľad a okamžite im pridáva objem a štruktúru. Ak hľadáte niečo trendy, no trochu menej extravagantné, vyskúšajte si toto duo zatočiť nízko nad krkom. To dodá hipsterskému účesu punc elegancie.

Advertisement

Tlačiť
Focus Media