Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sused mi platil za to, že som sa starala o jeho deti: Potom sa to zvrhlo a vyštartoval po mne

18.07.2019 bak

Mala som 16, keď ma zastavil sused u nás v paneláku na chodbe.

Sused ma chcel ako aupairku, ale stala som sa jeho milenkou. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sused ma chcel ako aupairku, ale stala som sa jeho milenkou.

Bol čoraz dotieravejší

Postupne sa osmelil, začal sa ma všeličo vypytovať, zahŕňal ma komplimentmi a dokonca mi nosil darčeky. Podotýkam, že mal v tom čase o 20 rokov viac ako ja. Stále mi hovoril, že chlapci v škole zo mňa musia byť hotoví, pýtal sa ma, či niekoho mám a či som sa už s niekým bozkávala, skrátka bol čoraz dotieravejší.

Raz, keď ma prehovoril, aby som sa „uliala“ zo školy a zašla k nemu s niečím mu pomôcť, vyštartoval po mne. Bolo jasné, že celý čas čaká len na to. Začal ma bozkávať, strhávať zo mňa šaty a ja som sa nebránila, bola som skôr zmätená, ale aj hladná po hriešnych zážitkoch, o ktoré sme si s babami v škole šepkali.

Myslela som si, že budem za frajerku, keď sa vyspím so starším mužom a naozaj som bola zvedavá, aké to je. Nebránila som sa a on to využil. Bola som ľahká korisť, mladá a naivná.

Bola som ľahká korisť, mladá a naivná. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Bola som ľahká korisť, mladá a naivná.

Tlačiť
Focus Media