Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sused mi platil za to, že som sa starala o jeho deti: Potom sa to zvrhlo a vyštartoval po mne

18.07.2019 bak

Mala som 16, keď ma zastavil sused u nás v paneláku na chodbe.

Sused ma chcel ako aupairku, ale stala som sa jeho milenkou. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Sused ma chcel ako aupairku, ale stala som sa jeho milenkou.

Ja som plakala doma do vankúša. Od hanby a bezradnosti. Cítila som sa skazená, zlá, zároveň som nevedela, či ho milujem, alebo čo to vlastne je. Nevedela som si predstaviť, ako budem ďalej fungovať s vedomím, že ON žije vedľa.

Naši to napokon rozlúskli za mňa. Poslali ma na ročný štúdijný výmenný pobyt, kde som naozaj dozrela, usporiadala si veci v hlave a nanovo sa zaľúbila. Tentokrát do spolužiaka, ktorý tam bol so mnou.

Po návrate domov som suseda o pár dní stretla. Pozdravili sme sa a prehodili zopár viet akoby nič. Nikdy viac sa už o nič nepokúsil a ja som o pár rokov odišla študovať do iného mesta.

Vždy, keď prídem k našim, však tŕpnem, že ho stretnem na chodbe či vo výťahu. Tá sladkobôľna spomienka na moju prvú, aj keď trochu zvrátenú lásku, tam stále je.

Cítila som sa skazená, zlá, zároveň som nevedela, či ho milujem, alebo čo to vlastne je. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Cítila som sa skazená, zlá, zároveň som nevedela, či ho milujem, alebo čo to vlastne je.


‹ 12...45 ›
Tlačiť
Focus Media