Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hana má aféru cez facebook: JEHO správy ju tak vzrušujú, až sa manžel v posteli nestačí čudovať

07.09.2019 Nový Čas pre ženy

Spoznali sa cez sociálnu sieť, je tu však jeden veľký problém. Obaja majú partnerov a deti...

Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska.

Hoci obaja, Hana aj Štefan, tvrdia, že sa nadovšetko milujú, všetka ich láska zostane len na obrazovkách počítačov. Obaja totiž majú deti a partnerov, ktorých nechcú opustiť. Ide teda vôbec o neveru?

„Bola som v jednej skupine na facebooku, kde sa vymieňali staré rodinné recepty. Štefan k môjmu príspevku položil otázku. Myslím, že išlo o starý recept na rybací šalát od mojej babky. Tak sme začali komunikovať,“ spomína Hana, ktorá pracuje ako predavačka v potravinách. Na začiatku si písali len sporadicky a vymieňali si najmä tipy k receptom. Ale časom títo dvaja víkendoví kuchári našli aj kopu iných spoločných tém. Zrazu si už nevymieňali len komentáre, ale začali si aj písať správy. Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska.

„Akosi sa to všetko rýchlo zomlelo. Jednoducho – bolo si čo povedať. Bolo to však bez akýchkoľvek ďalších úmyslov.“ Obaja majú deti, Hana je vydatá a Štefan ženatý. „Nikdy by mi ani len nenapadlo ohroziť moje manželstvo.“ Na druhej strane, dlhé správy, ktoré si písali, boli zaujímavé. „Niekoho spoznať týmto spôsobom bolo neopísateľne krásne. A aj keď sa môj vzťah k Štefanovi začal platonicky, môjmu mužovi som od začiatku nič o ňom nehovorila.“ Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska. 11 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Spoznali sa cez internet a vznikla z toho láska.

Tlačiť
Focus Media