Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Myslíte si, že vašu domácnosť upratujete dôkladne? Pozor, týchto 7 chýb určite robíte aj vy

27.07.2019 Casprezeny.sk

Možno aj vy máte pocit, že upratovanie domácnosti zvládate ľavou zadnou, no pravda môže byť celkom iná. Ktorú z týchto chýb robíte aj vy?

Super tipy, ako si vyčistiť veci zubnou pastou. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Super tipy, ako si vyčistiť veci zubnou pastou.

O niektorých z týchto vecí máme pocit, že sa umývajú tak nejako samy. Iné sú tak trochu zastrčené, a keď nie sú na očiach, tak nás často nenapadne ich čistiť. A u niektorých nás dosť prekvapí, koľko bacilov a nečistôt sa na nich (alebo v nich) môže skrývať! Ktoré veci v našej domácnosti si zasluhujú čistiť naozaj dôkladne, a napriek tomu na ne zabúdame?

1. Drez a hubky

Možno si hovoríte: prečo umývať niečo, čo je denne v styku s vodou a umývacími prostriedkami? Možno preto, že keď z neho tú vodu vypustíte, väčšinou nie je už taká čistá. Špinavá voda môže zostať na odkvapkávači alebo napríklad pod košíkom na príbory. Väčšina bacilov mokro miluje a bude sa im tam dariť. Rovnako tak v hubke, obzvlášť ak ju máte v mištičke, a tým pádom zostáva namočená. Umývajte drez najmenej raz denne a hubky často meňte.

Ako sa chrániť pred škodlivými látkami medzi vlastnými štyrmi stenami? 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ako sa chrániť pred škodlivými látkami medzi vlastnými štyrmi stenami?

Tlačiť
Focus Media