Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Letné hity nie sú len v rádiách – objavte skvelých domácich pomocníkov za totálne nízke ceny

24.07.2019 PR článok

Letné hity nie sú iba v rádiách! PLANEO Elektro vám do konca júla prináša hity leta za najlepšie ceny! Veď ako inak nazvať kombinovanú chladničku Philco len za 399 € alebo robotický vysávač ani len za dve stovky? Za ušetrené peniaze si potom budete môcť dopriať skvelú dovolenku!

Ilustračné foto. SPONZOROVANÉ 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: planeo.sk Ilustračné foto.

Júl patrí užívaniu si, grilovaniu a mrazeniu na zimu, preto na také práce ako vysávanie nezostáva čas. Aby ste to v nabitom letnom mesiaci všetko stihli, nechajte vysávanie na iRobota. Robotický vysávač IROBOT – Roomba 605 uprace všetky typy podláh a kobercov aj v rohoch, nezamotá sa do káblov ani do strapcov a nespadne zo schodov. Aj to sú parametre, ktoré mu pomohli zvíťaziť v teste TouchIt. Do konca júla ho v PLANEO Elektro kúpite o 80 eur lacnejšie, iba za 199 €.

Dostatok mrazeného ovocia a zásoby ľadu pre vás a vašich priateľov, ktorí k vám prídu na návštevu, namrazí kombinovaná chladnička PHILCO PCD 3242 NFX. Je beznámrazová, takže ju nemusíte rozmrazovať a pracne čistiť. Technológia Double NoFrost výrazne mení kvalitu uchovávania čerstvých potravín, pretože na rozdiel od NoFrost technológie nevysušuje potraviny a tým ich udržiava čerstvé. V chladničke nájdete tiež zásuvku na zeleninu s optimálnou vlhkosťou, takže zelenina v nej vydrží dlho svieža. K jej vychytávkam patrí aj nulová zóna, funkcie supercool a superfreeze, antibakteriálne tesnenie či možnosť otočiť dvierka tak, ako potrebujete. Iba v PLANEO Elektro ju kúpite za 399€, čím ušetríte 140€ na niečo ďalšie užitočné. A my už máme tip na čo!

Ilustračné foto. SPONZOROVANÉ 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: planeo.sk Ilustračné foto.

Ušetrené peniaze za chladničku môžete využiť na nákup stolného grilu GEORGE FOREMAN 25040-56 s nepriľnavými plochami pre ľahké čistenie, na ktorých pripravíte až 5 porcií. A iba do 31. júla k nemu v PLANEO Elektro okrem zľavy dostanete aj sadu troch koreničiek Kotanyi – všetko teraz len za 44,90 €.

Pozrite si aj ďalšie ponuky letných hitov z PLANEO Elektro!

Ilustračné foto. SPONZOROVANÉ 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: planeo.sk Ilustračné foto.

Tlačiť
Focus Media