Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná Hana odhalila mužovu neveru: Nechcel s ňou mať sex, lebo bola TUČNÁ! A to nebolo všetko

14.08.2019 anm

Hane sa konečne podarilo otehotnieť a myslela si, že s mužom budú dokonale šťastní. Viac sa ani mýliť nemohla! Až teraz začalo skutočné trápenie...

V tehotenstve som pribrala a mužovi sa to nepáčilo. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock V tehotenstve som pribrala a mužovi sa to nepáčilo.

Dlho sa mi nepodarilo otehotnieť. S Marekom sme spolu chodili už osem rokov a chceli sme svoj vzťah posunúť na ďalšiu úroveň. So svadbou sme sa neponáhľali, ale po dieťatku sme veľmi intenzívne túžili. Snažili sme sa tri roky a bolo to naozaj utrpenie. Nemyslela som na nič iné a radosť z milovania sa postupne vytrácala. Začali sme sa aj častejšie hádať. Stále sme sa hádali. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Stále sme sa hádali.

Vyčítala som Marekovi, že sa ku mne priblíži už len počas mojich plodných dní. Zdalo sa, že ho prestávam zaujímať. Tvrdohlavo mi opakoval, že si namýšľam hlúposti, ale ja som naozaj cítila, že mu leziem na nervy. Ja aj naša neúspešná snaha o bábätko. Hoci sme sa často hádali, nakoniec sme si vždy padli do náručia a vyznávali si lásku.

Náš vzťah bol ako na hojdačke. Raz hore, inokedy zúfalo dolu. Napriek tomu sme to nevzdali a ja som si konečne našla na tehotenskom teste dve čiarky. Kiežby som mohla povedať, že sa v mojom živote začala nová, šťastná kapitola! Bolo to celkom inak. Dlho sme márne túžili po bábätku. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Dlho sme márne túžili po bábätku.

Tlačiť
Focus Media