Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mirgová, Mokráňová a Brychtová sa zaťali, teraz majú telá ako bohyne: Neuveríte, čo im pomohlo!

19.08.2019 Nový čas pre Ženy

Vyzerať dobre je jednou z ich náplní práce a keď priberú pár kíl, často čelia ostrej kritike. Toto sú celebrity, ktoré sa zaťali, zamakali a toto leto sú v bikinách za bohyne.

Dominika Mirgová, Lucia Mokráňová, Katarína Brychtová 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: CinemArt SK, Emil Vaško Dominika Mirgová, Lucia Mokráňová, Katarína Brychtová

Dominika Mirgová (27)

speváčka

Slovenská speváčka a mamička roky čelila nemiestnym narážkam na svoju postavu, no dnes sa smeje ona. Dominika svojím výrazným úbytkom váhy vyrazila hejterom dych a v plavkách je toto leto za bohyňu. Jej premena sa začala podľa jej slov ešte v decembri: „Absolvovala som špeciálne vyšetrenie a podľa výsledkov mi nastavili jedálny lístok. Prvé dva týždne boli náročnejšie, no zvykla som si a dnes sa len udržiavam a cvičím,“ prezradila nám Dominika, ktorá je po zhruba polroku o 12 kíl ľahšia. Klobúk dole! Dominika Mirgová (27) svojím výrazným úbytkom váhy vyrazila hejterom dych a v plavkách bude toto leto za bohyňu. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív celebrít Dominika Mirgová (27) svojím výrazným úbytkom váhy vyrazila hejterom dych a v plavkách bude toto leto za bohyňu.

Tlačiť
Focus Media