Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Keď ju uvidíte, neuveríte! 17 kíl dole za 4 mesiace: Mamička na materskej vyzerá teraz božsky

13.09.2019 Milly Sekulová

Dá sa schudnúť, len sa treba zaprieť a nájsť tú správnu motiváciu. Opäť vám prinášame príbehy našich čitateliek, ktoré sa rozhodli dať zbohom svojmu starému ja.

Váha Anity sa vymkla spod kontroly po narodení jej druhého dieťaťa. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Váha Anity sa vymkla spod kontroly po narodení jej druhého dieťaťa.

Anita (32) schudla 17 kíl za štyri mesiace

Z gauča na titulku

Váha Anity sa vymkla spod kontroly po narodení jej druhého dieťaťa. „Dlhší čas som sa vo svojom tele vôbec necítila dobre a hľadala som extra dávku motivácie. Keď som sa dozvedela o súťaži v jednom fitnes časopise, povedala som si, že to je výzva pre mňa. Bol tam pevný dátum ukončenia súťaže, čiže neexistoval čas na prehrešky. Hneď od začiatku som musela upraviť predovšetkým stravu a pri dvoch malých deťoch si to vyžadovalo, aby som si varila zvlášť. Sekla som so sladkosťami a začala som si na internete hľadať zdravé varianty. Mám vyváženú stravu, žiadne tvrdé diéty a dodržiavam pitný režim – aspoň 1,5 litra vody denne. Váha Anity sa vymkla spod kontroly po narodení jej druhého dieťaťa. 3 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Váha Anity sa vymkla spod kontroly po narodení jej druhého dieťaťa.

Tlačiť
Focus Media