Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Diéty zlyhávajú, kilá pribúdajú? Schudnite podľa typu POVAHY, konečne budete štíhla ako laň!

09.08.2019 pm

Každá sme iná. Každá sme jedinečná. Jedna sme romantička, druhá skrytá rockerka, ďalšia cestovateľka. A zatiaľ čo jednej klesá váha vďaka vysadeniu bielej múky, druhej najviac zaberá, ak je iba mäso. Ako ste na tom vy?

Schudnite podľa typu svojej povahy. 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Schudnite podľa typu svojej povahy.

Podľa knihy Táne Havlíčkovej rozdeľujeme ženy do 8 skupín, pričom pre každú skupinu platí niečo iné. Napríklad mrkva: zatiaľ čo jedna skupina ju môže jesť bez obmedzení, druhá skupina by sa jej mala vyhýbať, pretože jej dokonca môže škodiť. Konečne diéta „ušitá“ na naše individuálne potreby.

Mesiac detoxu

Začíname všetky rovnako, a to mesiacom pôstu. Potrebujeme ho, aby sme svoje telo pripravili na iný režim. Počas tohto obdobia sa naučíme ovládať chuť na sladké aj predchádzať pocitom vlčieho hladu a stabilizujeme hormóny v tele. Počas pôstu sa vyhýbajte alkoholu, všetkým chemicky upraveným potravinám, polotovarom, potravinám s obsahom cukru, ako je pečivo, ale aj obilninám, strukovinám a mliečnym výrobkom.

Spoznajte sa

Veďte si počas tohto obdobia denník, do ktorého si zapíšete všetky aktuálne miery a aj to, ako sa cítite. Či vás niečo bolí, pichá, či vám niektoré potraviny nerobia dobre a podobne.

Nájdite svoj typ a schudnite >>> Schudnite podľa typu svojej povahy. 19 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Schudnite podľa typu svojej povahy.

Tlačiť
Focus Media