Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Katka to dala! Aj bez drastickej diéty schudla 23 kíl za pol roka: TOTO som ale úplne vylúčila

23.08.2019 Milly Sekulová

Dá sa schudnúť, len sa treba zaprieť a nájsť tú správnu motiváciu. Opäť vám prinášame príbehy našich čitateliek, ktoré sa rozhodli dať zbohom svojmu starému ja.

Katka pracuje v Prahe na operačných sálach, kde asistuje aj pri závažných operáciách mozgu. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Katka pracuje v Prahe na operačných sálach, kde asistuje aj pri závažných operáciách mozgu.

Katarína (25) z Trnavy schudla 23 kíl za 6 mesiacov

Katka pracuje v Prahe na operačných sálach, kde asistuje aj pri závažných operáciách mozgu. Po premene túžila najmä kvôli práci, keďže ju po dlhom státí čoraz častejšie bolievali kolená. Pomáhala iným začať nový život, no svoje zdravie nebrala príliš vážne. Nakopol ju výlet s mamou v Tatrách.

Namiesto činiek fľaše

Chceli sme robiť túry, no ja som bola hneď zadýchaná a boleli ma nohy. Vtedy som si uvedomila, že mám 25 rokov a váha sa mi prvýkrát ,prevalila‘ na trojciferné číslo. Po príchode domov som začala cvičiť. Nie však v posilňovni, ale vo svojej izbe so 700 ml fľaškami. Postupne som pridala beh. Síce som spočiatku nevládala a musela robiť prestávky, motivovalo ma, keď som videla, ako vládzem čoraz viac. Katka pracuje v Prahe na operačných sálach, kde asistuje aj pri závažných operáciách mozgu. 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Katka pracuje v Prahe na operačných sálach, kde asistuje aj pri závažných operáciách mozgu.

Tlačiť
Focus Media