Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najčastejšie taktiky neverných mužov v 21. storočí: Fuj, na ten posledný bod NIKDY nenaleťte!

12.08.2019 KaD

Ak si myslíte, že nevera raz vymizne z tohto sveta, asi vás sklamem. Nevera bola, je a bude. Tá lepšia správa je, že hoci je to veľmi bolestivá skúsenosť, dá sa prežiť tak, aby vzťah mohol pokračovať ďalej.

Ak si myslíte, že nevera raz vymizne z tohto sveta, asi vás sklamem. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ak si myslíte, že nevera raz vymizne z tohto sveta, asi vás sklamem.

Odhalenie nevery sa dá prirovnať k citovému cunami. Zavalí vás prívalová vlna hnevu, nenávisti a poníženia. A tiež samoty. Ten najbližší človek, ktorý vám bol doteraz partnerom a oporou, sa stal príčinou bolesti a ďalšieho utrpenia.

Tridsať minút a dosť

Čo v takejto situácii pomáha? Platí tu jednoduché pravidlo: čím viac budete o nevere vedieť, tým horšie pre vás. Preto radím, neprehľadávajte mu telefón ani maily a nehrajte sa na slečnu Marplovú. A keď sa už nevera prevalí, psychológovia zvyčajne radia riadiť sa pravidlom „tridsať minúť a dosť“. Šialenú túžbu poznať detaily a odpovede na svoje otázky skúste uspokojiť počas tridsiatich minút. No za celý ten čas nedávajte svojmu mužovi otázky, ktoré sa začínajú slovkom „prečo“. Radšej sa pýtajte „čo bude ďalej“.

Rozhodnite sa sama

Byť profesionálnym „podvádzačom“ nie je len tak. Vyžaduje si to množstvo kreativity, talentu, fantázie aj organizačných schopností, aby všetko klapalo tak, ako má, a partnerka sa nič nedozvedela. Je potrebné zaobstarať si nepriestrelné alibi, a keď plán zlyhá, je dôležité ovládať aj schopnosť manipulácie. S jedným takýmto „profíkom“ žila moja priateľka Magda viac ako päť rokov. Keď sa jej dnes niekto opýta: „A ty si to akože vôbec netušila?“ Tak hovorí: „Ja som to nechcela vedieť.“ Mala nasadené ružové okuliare, bola zaľúbená až po uši a po ničom naschvál nepátrala. Ibaže skôr či neskôr okuliare zamilovanosti odložíme a nestačíme sa čudovať. Odrazu všetko pochopíme. Oplatí sa teda pátrať alebo nie? Tu sú najčastejšie taktiky našich mužov v 21. storočí. Je na vás, či a ako prichytíte svojho muža „pri čine“. Alebo mu dáte milosť? Keď sa začnete hrať na   slečnu Marplovú, len si  to zhoršíte. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Keď sa začnete hrať na slečnu Marplovú, len si to zhoršíte.

Tlačiť
Focus Media