Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zarobte si vlastnou ZÁHRADKOU! Neuveríte, koľko peňazí môžete získať, stačí pár super nápadov

05.08.2019 iva

Záhradníctvo môže byť viac ako hobby! Vaša záhradka vám okrem plodov, ktoré vypestujete, poskytuje možnosti k privyrobeniu. Tu je zopár skvelých tipov!

Ako vám môže záhradka vylepšiť rodinný rozpočet? 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ako vám môže záhradka vylepšiť rodinný rozpočet?

1 Bylinné soli a oleje

Jedným zo spôsobov, ako dostať na trh svoje bylinky, je naučiť sa vytvoriť bylinkové soli alebo oleje. Nie je to nič ťažké, návody nájdete na internete. Zaváži aj vizuálna stránka fľaštičiek a štítov. Jedným zo spôsobov, ako dostať na trh svoje bylinky, je naučiť sa vytvoriť bylinkové soli alebo oleje. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jedným zo spôsobov, ako dostať na trh svoje bylinky, je naučiť sa vytvoriť bylinkové soli alebo oleje.

2 Vytvorte kukuričné bludisko

Kto by nemiloval túto zábavu! Ak máte priestor, môžete vytvoriť jedinečný a zábavný zážitok priamo na svojom pozemku. Kukuričné bludisko na jeseň je skvelou atrakciou, za ktorú si ľudia radi zaplatia. A návštevníkom môžete hneď ponúknuť domáce produkty zo svojej záhradky. Máte krásnu okrasnú záhradu? Prenajímajte ju na párty, narodeninové a detské oslavy alebo rodinné posedenia. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte krásnu okrasnú záhradu? Prenajímajte ju na párty, narodeninové a detské oslavy alebo rodinné posedenia.

Tlačiť
Focus Media