Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mladý SpiderMan má svoje tajomstvá, ženy z neho šalejú: Naozaj bije jeho srdce pre túto ženu?

15.08.2019 milly

Predstaviteľovi slávneho Spider-Mana z obľúbených marveloviek leží svet pri nohách. Mladý, 23-ročný herec si žije svoj sen a na pľaci si dokonca našiel lásku.

Predstaviteľovi slávneho Spider-Mana z obľúbených marveloviek leží svet pri nohách. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Predstaviteľovi slávneho Spider-Mana z obľúbených marveloviek leží svet pri nohách.

Keď mal Tom sedem rokov, diagnostikovali mu dyslexiu. Rodičia britského herca však vedeli, že ich syn je výnimočný a ťahá ho to k umeniu. Rozhodli sa rozvíjať jeho talent a už ako malého chlapca ho vodili na hodiny hip-hopu. Počas jedného vystúpenia si ho všimla aj slávna choreografka, ktorá mu ponúkla miesto v muzikáli Billy Elliot. To bol prelom v Tomovej kariére a ponuky na seriály a filmy sa pomaly začali sypať.

Dnes mladého herca poznáme najmä ako Spider-Mana, ktorého si prvýkrát zahral ako 19-ročný. Zaujímavé je, že Tom sa v skutočnosti bojí pavúkov. Tým, že je vďaka tancu pohybovo zdatný, väčšinu akrobatických a bojových scén natáča bez pomoci náhradníka. Herec je veľký fanúšik anglického futbalového tímu Arsenal a spoločnosť mu často robí jeho bulteriér menom Tessa. Predstaviteľovi slávneho Spider-Mana z obľúbených marveloviek leží svet pri nohách. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Predstaviteľovi slávneho Spider-Mana z obľúbených marveloviek leží svet pri nohách.

Tlačiť
Focus Media