Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ach, ten photoshop! Celebrity chceli zakryť chybičky krásy, dopadlo to ZLE: Hanba na sto rokov

13.08.2019 Milly Sekulová

Grafický program na úpravu fotografií vám môže pomôcť, no stačí malá nepozornosť a o trápnu situáciu je postarané. Svoje o tom vedia aj tieto celebrity, ktoré doplatili na to, že chceli byť krajšie či štíhlejšie.

Chceli vyzerať ako bohyne, namiesto toho vyzerajú ako hlupane. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Chceli vyzerať ako bohyne, namiesto toho vyzerajú ako hlupane.

Čo tie dvere?

Lindsay Lohan (33)

Hanba na sto rokov. Aj takto sa dá nazvať tento neslávne slávny záber herečky Lindsay Lohan, ktorý pred časom zavesila na Instagram. Pri pohľade na dokrivené dvere neviete, či sa máte smiať a či plakať. Fanúšikovia jej nič nedarovali ani v komentároch pod fotografiou. Lindsay si nakoniec svoj prešľap uvedomila a fotografiu stiahla. Olej do ohňa však priliala vyjadrením, že záber stiahla, pretože na ňom mala čudne červené nohy. Lindsay, niekedy je na­ozaj mlčať zlato. Aj takto sa dá nazvať tento neslávne slávny záber herečky Lindsay Lohan, ktorý pred časom zavesila na Instagram. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Aj takto sa dá nazvať tento neslávne slávny záber herečky Lindsay Lohan, ktorý pred časom zavesila na Instagram.

Tlačiť
Focus Media