Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ach, ten photoshop! Celebrity chceli zakryť chybičky krásy, dopadlo to ZLE: Hanba na sto rokov

13.08.2019 Milly Sekulová

Grafický program na úpravu fotografií vám môže pomôcť, no stačí malá nepozornosť a o trápnu situáciu je postarané. Svoje o tom vedia aj tieto celebrity, ktoré doplatili na to, že chceli byť krajšie či štíhlejšie.

Chceli vyzerať ako bohyne, namiesto toho vyzerajú ako hlupane. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Chceli vyzerať ako bohyne, namiesto toho vyzerajú ako hlupane.

Zúžené stehná

Beyoncé (37)

Spieva o ženách a ako sa máme mať rady, pritom sama v tom má medzery. Spevácka diva verejnosť nielen šokovala, ale aj poriadne sklamala po tom, ako ju jej obdivovatelia pristihli pri tom, ako si upravuje zábery. Schodík medzi jej nohami je krivý, čo svedčí o tom, že si Beyon­cé chcela zúžiť stehná. Spevácka diva verejnosť nielen šokovala, ale aj poriadne sklamala po tom, ako ju jej obdivovatelia pristihli pri tom, ako si upravuje zábery. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Spevácka diva verejnosť nielen šokovala, ale aj poriadne sklamala po tom, ako ju jej obdivovatelia pristihli pri tom, ako si upravuje zábery.

Tlačiť
Focus Media