Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Leto za socíku? Žiadny pobyt "all inclusive", tieto fotky vás vrátia do starých dobrých čias

25.08.2019 KaD

Leto je tu a to je skvelé, pretože v lete sa dejú úžasné veci. Svieti slnko, chodíme na dovolenky, cestujeme k moru, do hôr, stretávame sa s rodinou, priateľmi...

Bývali sme na lazoch a prázdniny som trávila hrabaním a sušením sena, sem-tam opaľovaním. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Bývali sme na lazoch a prázdniny som trávila hrabaním a sušením sena, sem-tam opaľovaním.

Letné slnečné obdobie bolo vždy plné smiechu, zážitkov a radosti. Ako si na vydarené letá spomínate vy, naše milé čitateľky?

Nezabudnuteľná dovolenka v Rumunsku

Valéria Nôtová z Detvy

Táto fotografia ukrýva veľa pekných zážitkov a spomienok. V roku 1975 sme sa s kamarátkami vybrali na dovolenku do Rumunska. Nezabudnuteľné zážitky mám z vlaku aj z celého pobytu. Vliekla som ťažký kufor, samozrejme bez koliesok, a nevládala som ho niesť. Našťastie mi s ním pomohli. Okúpali sme sa v mori a vyrazili do mesta – každá nahodená po svojom. Veď sme boli pekné štíhle... A už sme iba pekné. :) Táto fotografia ukrýva veľa pekných zážitkov a spomienok. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív citateliek Táto fotografia ukrýva veľa pekných zážitkov a spomienok.

Tlačiť
Focus Media