Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Wow, tá je krásna! Nový imidž Zuzke bleskovo vygumoval 10 rokov, neodtrhnete od nej pohľad

11.09.2019 Beata Suchá

Túžba po odľahčenom šik strihu je v horúčavách ešte naliehavejšia. Ktorým dámam sa ušiel last minute termín v našom kaderníctve?

Zuzka (35) pred zmenou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Zuzka (35) pred zmenou.

Chcem sa vrátiť k pôvodnej farbe vlasov

Zuzka (35) 

Šarmantná osobná bankárka pochádza z Bošian a pracuje v Bratislave. Miluje hudbu, cestovanie a šport – toto leto si zdokonaľuje techniku plávania pod dohľadom profesionálky. Roky si farbí vlasy načierno a rada by sa vrátila k pôvodnej farbe. Podarí sa to našim odborníčkam?

Svetlejšia je lepšia

Kaderníčka Irina Aksjonova:

Odstraňovanie čiernej farby z vlasov je výzvou pre každého kaderníka, pretože ide o náročný proces s neistým výsledkom. Väčšinou sa musí opakovať niekoľkokrát, kým sa dostaví želaný efekt. Nakoniec sme to však zvládli na výbornú, veď posúďte samy. Zapigmentované konce skrátime strojčekom. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Zapigmentované konce skrátime strojčekom.

Tip profesionálky

Chemické odstraňovanie farby z vlasov nikdy neskúšajte samy doma. Výsledkom môžu byť v lepšom prípade fľaky, v tom horšom zničené vlasy. Úsmev na tvári, najťažšiu časť procesu máme za sebou. Nasleduje zjednocovanie farby. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Úsmev na tvári, najťažšiu časť procesu máme za sebou. Nasleduje zjednocovanie farby.

Tlačiť
Focus Media