Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prekrásnu bronzovú pokožku máte na dosah: Poznáme trik, ktorý rozžiari vaše letné opálenie

06.08.2019 Nový čas pre Ženy

Vyhrajte balíček opaľovacích produktov francúzskej lekárenskej kozmetiky URIAGE!

Vaše opálenie nikdy nebolo krajšie. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vaše opálenie nikdy nebolo krajšie.

Nový Čas pre ženy v spolupráci s lekárňou Dr. Max pre vás toto leto prichystal skvelý darček. Buďte chránené celé leto a prineste si z dovolenky prekrásne opálenie, ktoré vám vydrží ešte dlho po návrate.

Zapojte sa do súťaže na našom Facebooku alebo Instagrame a získajte jeden z piatich balíčkov opaľovacích produktov kozmetiky URIAGE.

Čo môžete vyhrať? Balíček obsahuje nasledovné produkty:

  • URIAGE BARIÉSUN Opaľovacie mlieko pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Opaľovacie mlieko pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dr. Max Opaľovacie mlieko pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Poskytuje komplexnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, voľnými radikálmi a zabraňuje vysušovaniu pokožky. Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo na nezakryté časti tela. Počas pobytu na slnku aplikujte opakovane, po pobyte vo vode aplikáciu zopakujte. 

  • URIAGE BARIÉSUN Sprej na opaľovanie SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Suchý olej na opaľovanie v spreji SPF50+ s veľmi vysokou ochranou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dr. Max Suchý olej na opaľovanie v spreji SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Poskytuje komplexnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, voľnými radikálmi a zabraňuje vysušovaniu pokožky. Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo na nezakryté časti tela. Nastriekajte do dlane a následne aplikujte na tvár. 

  • URIAGE BARIÉSUN Suchý olej na opaľovanie v spreji SPF30 s vysokou ochranou

Suchý olej na opaľovanie v spreji SPF30 s vysokou ochranou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dr. Max Suchý olej na opaľovanie v spreji SPF30 s vysokou ochranou

Olej s jemnou textúrou rozžiari vaše opálenie. Pred pobytom na slnku naneste dostatočné množstvo na nezakryté časti tela. Aj napriek ochrane obmedzte pobyt na slnku. Malé deti a dojčatá nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. 

  • URIAGE BARIÉSUN Suchý olej na opaľovanie pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Sprej na opaľovanie pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Dr. Max Sprej na opaľovanie pre deti SPF50+ s veľmi vysokou ochranou

Malé deti potrebujú extra ochranu pred slnečnými lúčmi. Olej na opaľovanie v spreji URIAGE je pre ne ideálnou voľbou. Poskytuje komplexnú ochranu pred UVA a UVB žiarením, voľnými radikálmi a zabraňuje vysušovaniu detskej pokožky.

Tlačiť
Focus Media