Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Geniálny trik! Zabudnite na penu na holenie, po TOMTO budú vaše nohy hebké a krásne zvodné

19.08.2019 lmo

V domácnosti sa často nachádzajú veci, ktoré sa dajú použiť aj spôsobmi, o ktorých ste netušili. Tieto kombinácie vás rozhodne prekvapia.

Ako si holiť nohy, aby zostali dlhšie hladké? 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ako si holiť nohy, aby zostali dlhšie hladké?

Občas stačí malý experiment a veci z našich poličiek razom dostanú úplne nové využitie. Skúšali ste už niekedy napríklad potraviny z vašej chladničky použiť na telo? Jeden by neveril, aké skvelé účinky má napríklad majonéza. Objavte spolu s nami nové spôsoby, akými sa dajú využiť veci z vašej domácnosti.

Mlieko ako perfektný čistič kožených kabeliek

Skúšali ste už niekedy použiť mlieko na čistenie vašej obľúbenej kabelky či peňaženky? 15 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Skúšali ste už niekedy použiť mlieko na čistenie vašej obľúbenej kabelky či peňaženky?

Ak máte pocit, že vaša kožená kabelka či topánky stratili svoj lesk, skúste ich vyčistiť kravským mliekom. Nakvapkajte trochu mlieka na veci, ktoré chcete oživiť, nechajte ho na chvíľu vyschnúť a potom všetko utrite handričkou. Všetko bude razom vyzerať ako nové.

Tlačiť
Focus Media