Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

11 znakov, že máte starú dušu a na Zemi nežijete prvýkrát: Prečo je pre vás ŤAŽKÉ nájsť lásku?

20.08.2019 anm

Pre staré duše je typické, že vyčnievajú z radu a ťažko si v živote hľadajú miesto. Nechcú sa vzdať svojich názorov, premýšľajú inak než ich rovesníci. Patríte medzi nich aj vy?

Máte starú dušu? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte starú dušu?

Takmer nikdy sa nedokážu celkom prispôsobiť spoločnosti. Sú oveľa múdrejší, zvedavejší, vedia o veciach viac než bežní ľudia a so svojimi rovesníkmi si často nemajú čo povedať. Patríte medzi staré duše aj vy? Tu sú dôvody, prečo je pre vás také ťažké nájsť si životnú lásku.

Viete, čo chcete

Neváhate, nechytáte sa za hlavu, neodkladáte riešenie problémov. Vždy presne viete, čo chcete, čo si zaslúžite - a neuspokojíte sa s málom. Ak sa pre niečo rozhodnete, neexistuje nič, čo by vás zastavilo.

Milujete hlboké rozhovory

Na povrchné reči nestrácate čas, nezaujímajú vás. Do tejto kategórie patria klebety, súkromné životy celebrít, počasie, oblečenie, značky.. Toto je vám na míle vzdialené. Máte radi, ak s ľuďmi môžete rozoberať vážne témy, hľadať odpovede na veľké životné otázky, analyzovať svoje emócie, dušu... Máte starú dušu? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Máte starú dušu?

Tlačiť
Focus Media