Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Spomínate si na SuperStaristku Dominiku Starú? TOTO zmenila vo svojom živote, a tak dnes vyzerá

16.08.2019 Milly Sekulová

Bývalá SupesStráristka Dominika Stará (25) sa musela popasovať so zdravotným problémom, urobila v živote dôležitú zmenu, a teraz vyzerá priam božsky...

Dominika Stará 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Archív D. S. Dominika Stará

Porazila intoleranciu

Dominika Stará (25)

Slovenskú speváčku priviedla k vegánstvu histamínová alergia aj jej obľúbený športovec. „Vegánkou som sa stala presne 1. októbra 2017. Som vášnivý fanúšik F1 a môj obľúbený športovec Lewis Hamilton prešiel na tento životný štyl. Na svojom Instagrame vyzýval ľudí, aby si pozreli dokument What the Health a popremýšľali nad tým, čo jedia. Po tom, ako som ho videla, začala som si o vegánstve vyhľadávať viac.

Keďže som silná histaminička, bola to pre mňa dobrá voľba. Odkedy som vegánka, cítim sa skvele. Nebýva mi po jedle zle, mám viac energie a zlepšila sa mi pleť. Milujem varenie, vymýšľam recepty, hľadám vegánske alternatívy svojich obľúbených jedál a varím ich celej rodinke. V tomto životnom štýle som sa našla,“ povedala Novému Času pre ženy Dominika. Slovenskú speváčku priviedla k vegánstvu histamínová alergia aj jej obľúbený športovec. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Slovenskú speváčku priviedla k vegánstvu histamínová alergia aj jej obľúbený športovec.

Tlačiť
Focus Media