Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najrýchlejšia diéta všetkých čias: S chutnými kokteilmi docielite vysnívanú figúru raz-dva

09.09.2019 pm

Je jednoduchá a chutná. S našimi bielkovinovými kokteilmi docielite svoju vysnívanú postavu raz-dva a pritom si aj skvelo pochutnáte.

Kým dosiahnete svoju želanú váhu, môžete si dať ráno a večer bielkovinový kokteil a na obed jedno hlavné jedlo. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Kým dosiahnete svoju želanú váhu, môžete si dať ráno a večer bielkovinový kokteil a na obed jedno hlavné jedlo.

Ak sa chcete zbaviť svojich prebytočných kíl nekomplikovane, zdravo a bez jojo efektu, skúste to s našimi bielkovinovými kokteilmi. Máme pre vás tri variácie s extra porciou vitálnych látok. Samozrejme, môžete vyskúšať aj iné kombinácie, ale zachovajte spojenie ovocia a zeleniny s bielkovinou, ako sú mliečne výrobky či proteínový prášok. Skúste schudnúť s kokteilmi. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Skúste schudnúť s kokteilmi.

Váš zoštíhľujúci plán

Aby ste svoj úbytok na váhe čo najviac podporili, potrebujete vitálne látky. Tie totiž popoženú váš tráviaci systém a rozdúchajú spaľovanie tukov. Siahnite preto po pestrom mixe ovocia, citrusov, ako aj orechoch a semienkach.

1. fáza: Začiatočná

Čisto tekutá fáza trvá 3 až 7 dní. Denne si môžete dopriať 3 bielkovinové kokteily a okrem toho vody, koľko len potrebujete. Ak vás prepadne hlad, môžete si dať aj domáci zeleninový vývar.

2. fáza: Redukčná

Kým dosiahnete svoju želanú váhu môžete si dať ráno a večer bielkovinový kokteil a na obed jedno hlavné jedlo.

3. fáza: Stabilizačná

Aby ste si svoju novú, zaslúženú váhu aj udržali, nahraďte jedno hlavné jedlo, ideálne večeru, bielkovinovým kokteilom. Prípadne vyskúšajte smoothie misku.

4. fáza: Životná

Bielkovinové kokteily môžu byť aj naďalej súčasťou vášho jedálneho lístka. Dodajú vám živiny aj vás zasýtia. Skúste schudnúť s kokteilmi. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Skúste schudnúť s kokteilmi.

Tlačiť
Focus Media