Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

O slávnom fešákovi snívajú milióny žien: Má 2 sexi zbrane, z ktorých sa im podlamujú kolená

11.09.2019 Milly Sekulová

Patrí medzi najobľúbenejšie hviezdy a tajne o ňom snívajú ženy po celom svete. Čím ich očaril?

Chris Evans patrí medzi najobľúbenejšie hviezdy a vďaka hypnotizujúcim modrozeleným očiam a dokonalej postave je 38-ročný fešák právom označovaný za sexsymbol. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Profimedia Chris Evans patrí medzi najobľúbenejšie hviezdy a vďaka hypnotizujúcim modrozeleným očiam a dokonalej postave je 38-ročný fešák právom označovaný za sexsymbol.

Na Oscara len s rodinou

Pred Justinom Timberlakom tvorila Jessica Biel párik s Chrisom. Po ich rozchode sa dlho po boku žiadnej ženy neukázal až do roku 2012. Učarovala mu herečka Minka Kelly, ale vzťah nevydržal. V roku 2016 potvrdil, že randí s herečkou Jenny Slate. Ani Jenny sa svadby nedočkala a dnes sa šušká, že sa v tichosti rozišli. Čo je však zvláštne, ani na jednom odovzdávaní Oscarov sa neobjavil s priateľkou. Jeden rok bol s mamou, neskôr so sestrami. Herec sa tiež zastáva homosexuálnych manželstiev a nechápe, ako ich dnes môže ktokoľvek odsudzovať.

Vedeli ste, že...

... sa od detstva venoval stepu? K tomuto hobby ho priviedla mama, ktorá bola učiteľkou tanca a dokonca u nich doma dávala synovi súkromné lekcie.

Tlačiť
Focus Media