Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Uff, silná káva! Chlap prezradil, prečo je nevera dobrá: TOTO vytočí každú ženu

21.08.2019 div

Nevera už, žiaľ, v dnešnej dobe nie je žiadnym ojedinelým dôvodom rozpadu vzťahu. Vo veľa prípadoch majú na to ľudia vážne dôvody. To, prečo to robil tento chlap, vás však rozčúli!

Nevera zlepšila ich manželstvo. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera zlepšila ich manželstvo.

Josh je ženatý už osem rokov, no za posledné dva roky vystriedal v posteli šesť žien. Celé to začalo, keď sa vyspal na večierku so svojou kolegyňou a samotný Josh priznal, že to bolo oslobodzujúce a podľa neho to masívne zlepšilo vzťah s jeho manželkou. Teraz už totiž nie je frustrovaný, a tak im to funguje oveľa lepšie. To však nie je všetko! Nevera zlepšila ich manželstvo. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera zlepšila ich manželstvo.

Podľa neho jeho nevera nakopla ich rodinný život a celkovo zlepšila ich vzťah. Josh má po tridsiatke, pochádza z Anglicka a neveru považuje za užitočnú! „Je to čistá výhra. Svoje túžby si uspokojím mimo domova, no potom som k svojej manželke viac pozorný a celkovo som lepším partnerom, lebo sú všetky moje potreby naplnené,“ myslí si. Nevera zlepšila ich manželstvo. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nevera zlepšila ich manželstvo.

Tlačiť
Focus Media