Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hviezdy prezradili, čo si jednotlivé znamenia užijú v posteli najviac! Tak ako, sedí to na vás?

22.08.2019 div

Hviezdy dokážu o vás niekedy povedať viac, než si myslíte. Teraz máte šancu zistiť, čo vám podľa nich vyhovuje najviac v posteli, ale aj to, čo sa páči vášmu partnerovi. Tak čo, trafili sme klinček po hlavičke?

Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje.

Každé znamenie je iné a každému sa páčia v posteli rôzne veci. Vďaka tomuto špeciálnemu horoskopu máte možnosť prečítať si viac o sebe, ale aj o vašom partnerovi. Nech sa páči!

Baran

Barani sú odvážne znamenia, ktoré majú radi drsnejšie milovanie. Ak ste nikdy neskúsili BDSM, teraz je ten správny čas. Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje.

Býk

Býk je čistým opakom Barana. Je to tak trochu lenivé znamenie, a tak v posteli preferujú rýchlovku alebo klasickú misionársku polohu.

Blíženci

Blíženci milujú experimentovanie. Cez rôzne nové polohy až po všelijaké sexuálne hračky. S vami sa nikto nebude nudiť! Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje. 12 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čo vás v posteli najviac vzrušuje? Hviezdy vedia svoje.

Tlačiť
Focus Media