Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Prečo vždy túžime po mužoch, ktorí nás odmietajú? Má to svoj DÔVOD, vôbec vás však nepoteší...

20.08.2019 iva

Prečo ženy nikdy netúžia po mužoch, ktorí ich chcú a naopak, prahnú po tých, čo sa nechcú viazať? Je to ako začarovaný kruh, ktorý akoby nemal svoje východisko.

Majte sebaúctu a opustíte zlého chlapa čím skôr. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Majte sebaúctu a opustíte zlého chlapa čím skôr.

Nemusíte sa trápiť, je to celkom bežný jav. Ženy sú totiž viac priťahované k mužom, ktorí z akéhokoľvek dôvodu o ne nemajú záujem. Aj vy ste zvedavé, prečo je to tak?

Dôvod č. 1: Ženy venujú alfa samcom veľa pozornosti

Ženy venujú alfa samcom veľa pozornosti. 17 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ženy venujú alfa samcom veľa pozornosti.

Začína sa to výberom partnera. Ženy inštinktívne cítia, keď vstúpia do miestnosti alfa samca. Dá sa to pozorovať postavením medzi mužmi, spôsobom reči, ako hlasno hovoria, kto má najviac publika, ktorého reč tela zaberá najviac priestoru. My ženy to intuitívne skenujeme, ani o tom nevieme. A naša pozornosť je prirodzene priťahovaná vodcami. Práve preto ženy zabudnú vnímať obdivovateľov, ktorí lapajú po dychu pri pohľade na ne a sústredia sa na toho, ktorí ich ešte ani nezaregistroval.

Tlačiť
Focus Media