Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ste single? Toto je 5 najotravnejších vecí, ktoré robia chlapi nezadaným ženám!

25.08.2019 div

Aj keď mnohí ľudia závidia nezadaným ich slobodný život, nie je to vždy len med lízať. Toto je 5 najotravnejších vecí, ktoré robia chlapi nezadaným ženám!

Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami.

Randenie v dnešnej modernej dobe nie je vždy práve výhra. Vsadíme sa, že kopec nezadaných žien by vedelo hodiny rozprávať o svojich zlých skúsenostiach. Tento článok v krátkosti zhŕňa 5 najčastejších problémov, ktoré zažívajú nezadané ženy počas randenia!

Nie ste exkluzívni

Vy si myslíte, že spolu randíte a prestali ste byť v kontakte s ostatnými chlapmi, no on má popri vás ďalšie... Ak vám chlap vyložene nepovie, že chce byť iba s vami a že to isté očakáva od vás, často bude baliť ďalších päť báb... Ktorá z vás už nezažila takého sukničkára? Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami.

Ťahanie za nos

Píšete si hodiny, stretávate sa, spávate spolu... Vy ste zamilované, no jemu ide len o jedno. Neprizná to, lebo sa bojí, že by potom už nebol sex. A takto vás ťahá za nos celé mesiace. Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ženy, ktoré randia, sa stretávajú s týmito mužskými zvláštnosťami.

Tlačiť
Focus Media