Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pozor na to, akú podprsenku nosíte! Netušíte, aké zdravotné problémy vám môže spôsobiť tá ZLÁ

25.08.2019 Casprezeny.sk

Myslíte si, že si viete vybrať správnu podprsenku? Netušili ste, čo to narobí s vaším telom, keď si oblečiete nevhodnú...

Viete si vybrať správnu podprsenku? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Viete si vybrať správnu podprsenku?

Podceňovať by ste nemali hlavne to, ako sa v nej cítite, či vás neobmedzuje v pohybe, nezarezáva sa a hlavne na to, či vás pri jej nosení nebolia prsia. Komplikácie, ktoré prináša zlá podprsenka, sú totiž celkom vážne.

Nie každá žena si môže dovoliť nenosiť podprsenku, či už pre veľkosť a tvar svojho poprsia, alebo pre svoje spoločenské postavenie a zamestnanie. Správnu bielizeň si ale môže kúpiť každá z nás a tiež by to urobiť mala. Mať zle padnúcu bielizeň nie je len neestetické, ale aj zdraviu nebezpečné.

Pozor na to, akú podprsenku nosíte! Netušíte, aké zdravotné problémy vám môže spôsobiť tá ZLÁ 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock

Dýchacie problémy

Tiež sa vám niekedy stalo, že sa vám zle dýchalo, bez toho aby ste k tomu mali nejaký dôvod? Na vine môže byť príliš malý obvod podprsenky, ktorý sťahuje hrudný kôš a tlačí na svaly, takže je stlačená bránica a obmedzené dýchanie.

Tlačiť
Focus Media