Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj také bolo retro leto: Užila si Juhosláviu v stane, o takýchto zájazdoch dnes už len snívame!

08.09.2019 iva

Leto je tu a to je skvelé, pretože v lete sa dejú úžasné veci. Svieti slnko, chodíme na dovolenky, cestujeme k moru, do hôr, stretávame sa s rodinou, priateľmi... Letné slnečné obdobie bolo vždy plné smiechu, zážitkov a radosti. Ako si na vydarené letá spomínate vy, naše milé čitateľky?

7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľov "Na fotografii je môj otec so svojimi bratmi pri kosení trávy."

Ján Štefko zo Štrby

Cykloturistika s opekačkou

Štrbskí železničiari naberali sily počas cykloturistiky na trase Štrba – Čierny Váh – Liptovský Ján cez Svidovské sedlo. Podarilo sa nám 11 ročníkov. Rád na to dodnes spomínam. Štrbskí železničiari naberali sily počas cykloturistiky na trase Štrba – Čierny Váh – Liptovský Ján cez Svidovské sedlo. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľov Štrbskí železničiari naberali sily počas cykloturistiky na trase Štrba – Čierny Váh – Liptovský Ján cez Svidovské sedlo.

Zuzana Gajdošová z Martina

Letné výlety si pamätám doteraz

Na hornej fotografii sme s rodinou na Fončorde v Banskej Bystrici a na tej druhej fotografii sú moji mladí rodičia, ktorí v lete randili v člne na jazere. Nie je to romantické? 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľov "Na tejto fotografii sme s rodinou na Fončorde v Banskej Bystrici." 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateľov "Na tejto fotografii sú moji mladí rodičia, ktorí v lete randili v člne na jazere."

Tlačiť
Focus Media