Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenky ukázali svoje nedokonalosti: Žiadne umelé fotky z Instagramu, TOTO na nás muži milujú!

11.09.2019 Barbora Kosírová

Svet je posadnutý kultom dokonalosti. Ženy, ktoré nemajú akné, vrásky, celulitídu a ani gram tuku navyše, na nás vyskakujú zovšadiaľ – z reklám, bilbordov, glossy magazínov aj sociálnych sietí – a presviedčajú nás, že tak by sme mali vyzerať aj my.

Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou.

Tina (37) pôvodom z Nitry, momentálne žije v Denveri, Colorado, USA

Mužom sa páčia bacuľky

Kedysi som bola veľmi chudá, nemala som ani náznak kriviek, keďže som absolvovala množstvo rôznych diét, len aby som si udržala postavu modelky. Ale ako roky pribúdali, začali sa na mňa lepiť kilá. Príčinou bol stres, no aj zdravotné komplikácie, povinnosti, štúdium na univerzite, niekoľko zamestnaní. Najprv som z toho nebola nadšená, ale časom som zistila, že mužom sa páčia plnšie tvary, dokonca som častejšie dostávala komplimenty.

Obľúbila som si svoje telo také, aké je, a ostatným rozdávala úsmevy. Najväčšia výhoda je, že vrásky aj obvod hrudníka sa mi vyplnili tukom, a tým ušetrím veľa peňazí na zákroky, ako sú lifting a implantáty. Netvrdím, že by mala byť žena obézna, ale ak sa ťažko bojuje s kilami, treba sa s nimi naučiť žiť a zaradiť športové aktivity na udržanie zdravia. Teraz žijem plnohodnotný život plný pôžitkov a zážitkov a s radosťou jem všetko, čo mi chutí. Milujem sa taká, aká som, a to je základ zdravého a naplneného života. Tina (37) pôvodom z Nitry,  momentálne žije v Denveri,  Colorado, USA. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateliek Tina (37) pôvodom z Nitry, momentálne žije v Denveri, Colorado, USA.

Tlačiť
Focus Media