Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenky ukázali svoje nedokonalosti: Žiadne umelé fotky z Instagramu, TOTO na nás muži milujú!

11.09.2019 Barbora Kosírová

Svet je posadnutý kultom dokonalosti. Ženy, ktoré nemajú akné, vrásky, celulitídu a ani gram tuku navyše, na nás vyskakujú zovšadiaľ – z reklám, bilbordov, glossy magazínov aj sociálnych sietí – a presviedčajú nás, že tak by sme mali vyzerať aj my.

Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou.

Andrea Kitková (19) zo Bzenova

Nenávidela som svoje pehy

Moja nedokonalosť sú pehy. Nie také malé, sú totiž veľmi viditeľné a zo začiatku sa mi vôbec nepáčili, doslova som ich nenávidela. Ale čím viac som sa snažila mať rada samu seba, tým som mala radšej aj tie pehy. Pred zrkadlom som si stále hovorila, že aj s nimi som krásna. Možno nie tak, ako by som chcela, ale keďže nie každý má také pehy ako ja, tak som výnimočná a prirodzene krásna.

Nemusím sa každému páčiť, podstatné je, že sa páčim sama sebe. Časom som si uvedomila, že nemôžem stále o sebe pochybovať, ale že musím skutočne žiť napriek prekážkam, byť šťastná a mať rada samu seba. Ak nemám rada samu seba ja, ako ma môžu mať radi iní? Andrea Kitková (19) zo Bzenova. Nemusím sa každému páčiť, podstatné je, že sa páčim sama sebe. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateliek Andrea Kitková (19) zo Bzenova. Nemusím sa každému páčiť, podstatné je, že sa páčim sama sebe.

Tlačiť
Focus Media