Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenky ukázali svoje nedokonalosti: Žiadne umelé fotky z Instagramu, TOTO na nás muži milujú!

11.09.2019 Barbora Kosírová

Svet je posadnutý kultom dokonalosti. Ženy, ktoré nemajú akné, vrásky, celulitídu a ani gram tuku navyše, na nás vyskakujú zovšadiaľ – z reklám, bilbordov, glossy magazínov aj sociálnych sietí – a presviedčajú nás, že tak by sme mali vyzerať aj my.

Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou.

Aj chlapi milujú plnšie tvary

Robbie Trip je chlapík, ktorý si vyznaním svojej žene získal na Instagrame tisícky „lajkov“. Už 5 rokov je manželom krásnej Sarah, ktorá má sexi tvar a on ho nadovšetko miluje. Toto napísal k ich spoločnej fotke: „Milujem túto ženu a jej krivky. Ako tínedžerovi sa mi kamaráti vysmievali, lebo ma priťahovali oblejšie dievčatá. Pre mňa nie je nič viac sexi ako táto žena na fotke – pevné stehná, poriadny zadok a mohol by som pokračovať... Jej tvary a veľkosť sa neobjavia na obálke Cosmopolitanu, ale je to tá, ktorá patrí do môjho života a srdca. Pre mňa nie je nič viac sexi ako žena, ktorá si je svojím telom istá. Toto nádherné dievča, ktoré som si vzal, je stále to najkrajšie v miestnosti.“  Robbie Trip je chlapík, ktorý si vyznaním svojej žene získal na Instagrame tisícky „lajkov“. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Instagram Robbie Trip je chlapík, ktorý si vyznaním svojej žene získal na Instagrame tisícky „lajkov“.

Pätoro pre zdravé sebavedomie

1 Neporovnávajte sa s inými, vy ste vy. Jedinečný originál a v tom je vaša najväčšia sila.

2 Verte, že hviezdy sociálnych sietí vyzerajú ráno po prebudení podobne ako vy.

3 Oceňte sa za všetko, čo je na vás krásne, vzácne a obdivuhodné. Určite je toho dosť.

4 Ak sa niečo dá zmeniť a chcete to zmeniť, tak to zmeňte.

5 Chlapi nemilujú len modelky. Dôležité je vyžarovanie a zdravá sebadôvera.


‹ 12...56 ›
Tlačiť
Focus Media