Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Slovenky ukázali svoje nedokonalosti: Žiadne umelé fotky z Instagramu, TOTO na nás muži milujú!

11.09.2019 Barbora Kosírová

Svet je posadnutý kultom dokonalosti. Ženy, ktoré nemajú akné, vrásky, celulitídu a ani gram tuku navyše, na nás vyskakujú zovšadiaľ – z reklám, bilbordov, glossy magazínov aj sociálnych sietí – a presviedčajú nás, že tak by sme mali vyzerať aj my.

Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou.

Keď som písala výzvu na túto tému, sama som nevedela, ako to dopadne a či naše čitateľky naberú odvahu ukázať svoje „nedokonalosti“. Bola som však milo prekvapená z toho množstva reakcií, ktoré mi chodili na e-mail aj na náš Facebook! Písalo mi množstvo žien, ktoré zistili, že prehnaná sebakritika a neustále porovnávanie sa s modelkami nikam nevedú, iba ak k večnej nespokojnosti, frustrácii a nenaplnenému životu. Baby, ste úžasné! Nebáli ste sa ukázať svoje krivky, jazvy, pehy, riedke vlasy, hocičo...

Vybrali sme aspoň zopár z vás, ktoré ste pochopili, že krása vyžaruje zvnútra. Nech sa páči, tu sú autentické postrehy, ktoré sú aj pre nás veľkou inšpiráciou.

Emília Kumpfová (65) z Banskej Štiavnice

15 rokov si nefarbím vlasy

Celý život som bola štíhla, ale keď som prekročila 60, pribrala som asi 10 kg, čo už na mne vidno, ale neriešim to. Už 15 rokov si nefarbím vlasy, mám ich úplne šedivé a páči sa mi to. Odkedy som na dôchodku, mejkap som vylúčila a konečne si môžem pokojne pretrieť oko. Emília Kumpfová (65) z Banskej Štiavnice. 15 rokov si nefarbím vlasy. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív čitateliek Emília Kumpfová (65) z Banskej Štiavnice. 15 rokov si nefarbím vlasy.

Tlačiť
Focus Media