Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželova milenka jej napísala list: Takmer odpadla, keď zistila, s kým a KDE jej muž spáva!

09.09.2019 anm

Za svojho manžela som sa vydávala z veľkej lásky. Podviedol ma už krátko po narodení nášho syna, ale až teraz som zistila, že to rozhodne nebol jeho jediný úlet.

Jeho milenka mi poslala list. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jeho milenka mi poslala list.

To, čo som sa nedávno dozvedela, už nedokážem prehltnúť. Po pôrode som mu odpustila, nechcela som rozbíjať našu krehkú rodinu. Mala som čo robiť sama so sebou, bolela ma rana po cisárskom reze, malý sa nechcel prisať na prsník, trápili ho koliky a vo dne v noci plakal. Trpela som popôrodnou depresiou. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Trpela som popôrodnou depresiou.

Trpela som aj miernou popôrodnou depresiou a posledné, na čo som myslela, bol sex. Samozrejme, manžel očakával, že po dlhom a náročnom tehotenstve konečne získa späť svoju manželku. Nebol pripravený na obrovskú zmenu, ktorú so sebou narodenie dieťaťa pre ženu a celú rodinu prináša.

Hádali sme sa, ja som potrebovala objať a zotrieť slzy, on chcel mať teplú večeru a sex. Naše potreby boli celkom rozdielne a ani jeden sa nechcel prispôsobiť tomu druhému. A tak si našiel milenku. Od začiatku som o tom vedela, bolo to jasné ako facka. Zrazu so mnou prestal bojovať, stiahol sa do seba. Chodil domov neskoro večer. Nakúpil jedlo, aby mi zatvoril ústa, malého si na chvíľu vzal do náručia a potom sa opäť niekam vytratil. Bola som na dne. Po pôrode sme zažívali manželskú krízu. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Po pôrode sme zažívali manželskú krízu.

Tlačiť
Focus Media