Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželstvo skončí fiaskom: Chcete si vziať 1 z týchto znamení? Pozor, urobí vám zo života PEKLO

13.09.2019 anm

Tieto znamenia sa na manželstvo príliš nehodia. Ak sa s nimi človek rozhodne zosobášiť, čaká ho celoživotný boj.

Týmto znameniam sa v manželstve nedarí. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.

Niektorí ľudia začínajú deň tým, že si prečítajú svoj horoskop. Iní mu síce vôbec neveria, ale radi si prečítajú, čo ich čaká. Jedno je isté, predpovede o láske a financiách nikomu nie sú celkom ľahostajné.

Prečítajte si, ktoré znamenia sú v láske tie najmenej šťastné. Manželstvá im príliš nevychádzajú a často v živote končia so zlomeným srdcom. Prečo sa im to deje? Týmto znameniam sa v manželstve nedarí. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.

BÝK

Toto je jedno z najkomplikovanejších znamení. Robí v živote veľa chýb. Keď sa mu vo vzťahoch konečne začne dariť, vždy urobí niečo, čím to pokazí. Býk sa do všetkého mieša, kritizuje, rozdáva nevyžiadané rady. Je veľmi hrdý, mnohí ho považujú za trochu násilného a priveľmi intenzívneho človeka. Tieto vlastnosti mu však pomáhajú dosahovať kariérny úspech. Týmto znameniam sa v manželstve nedarí. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.

V láske sa mu však väčšinou príliš nedarí. Nevie otvorene prejaviť lásku a má problémy aj s jej prijímaním. Táto vlastnosť mu zabraňuje v tom, aby mohol žiť v stabilnom dlhodobom vzťahu. Býk neustále vymieňa partnerov. Je presvedčený, že ho nikto skutočne nemiluje. Týmto znameniam sa v manželstve nedarí. 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Týmto znameniam sa v manželstve nedarí.

Tlačiť
Focus Media