Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

6 osudových chýb, ktorými žena zabíja mužovu lásku: Toto neznesie ani ten najzaľúbenejší chlap

12.09.2019 anm

Niektoré chyby sú vo vzťahu osudové. Ak ich žena neprestane robiť, mužova láska postupne vyhasne...

Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov?

Na začiatku je pre každý pár typická veľká vášeň. S partnerom sa neuveriteľne priťahujeme a máme pocit, že to tak zostane navždy. Jeho dotyky v nás vyvolávajú nepredstaviteľné pocity a myslíme len na to, kedy budeme opäť spolu. Časom sa naše telá prispôsobia vzniknutej situácii a my sa spod nadvlády dopamínu (zodpovedného za naše šťastie a spokojnosť) postupne vyslobodzujeme. Je úplne prirodzené, že vášeň v dlhodobom vzťahu nie je taká intenzívna ako v období randenia. Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov?

Organizmus nemôže navždy zostať v takom napätom stave. Žiaľ, stáva sa aj to, že príťažlivosť celkom zanikne. Ak sa vzťah končí rozchodom, spravidla na tom nesú vinu obaja. Tentoraz sa pozrieme na najčastejšie chyby, ktoré vo vzťahoch robia ženy. Akým správaním partnera odrádzajú až tak, že jeho láska nenápadne, ale isto vyhasína? Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov?

1. Nedostatok iniciatívy

Muži túžia po pozornosti. Na začiatku to boli oni, kto bojoval o naše srdce, flirtovali s nami, dobýjali nás, urobili všetko, len aby nás získali. Ochotne urobia ten povestný prvý krok, ale po čase z toho začnú byť poriadne unavení. Ak chcete vo vzťahu oživiť vyhasnutý oheň, objavte v sebe svoju zvodnú stránku a začnite ju aktívne používať. Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov? 9 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Čím ženy najčastejšie odrádzajú svojich partnerov?

Tlačiť
Focus Media