Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Uff, horšie ako zlý sen! Šokujúce priznanie budúcej mamičky: Z tohto mám obrovský strach!

13.09.2019 div

Na internete asi vidíte iba dokonalé fotky mám a ich malých ratolestí, no čo všetko je za tým, to tam už nezbadáte. Táto budúca mamička sa však rozhodla úprimne prehovoriť o svojich obavách!

Budúca mamička to priznala: TOTO ma doslova desí! 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Budúca mamička to priznala: TOTO ma doslova desí!

Trvalo im roky, kým konečne otehotnela a neskutočne sa z toho tešila. Keď zbadala pozitívny výsledok na teste, nemohla tomu uveriť, lebo skôr očakávala iba ďalšie sklamanie... „Môj jediný sen sa stal konečne skutočnosťou a teraz mu budem musieť prispôsobiť celý svoj život. Zvyšok toho večera, kedy som to zistila, som sa z toho snažila vytriezvieť a uvedomiť si, že je to realita,“ spomína.

Vtedy však ešte ani len netušila, čo príde. Že bude najbližšie mesiace obchádzať všetky obchody, tržnice a kaviarne, aby necítila pachy, z ktorých jej je zle, ale aj to, ako sa k tomu postaví jej okolie. Budúca mamička to priznala: TOTO ma doslova desí! 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Budúca mamička to priznala: TOTO ma doslova desí!

Tlačiť
Focus Media