Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Chcete sa konečne zbaviť nadbytočných kíl? Pozor na týchto 10 potravín, bránia vám v chudnutí!

08.09.2019 Casprezeny.sk

Potrebovali by ste zhodiť, ale neviete, ako na to? Obmedzte príjem týchto desiatich potravín, budete príjemne prekvapené, keď sa pozriete na ručičku na váhe.

Ako zhodiť nadbytočné kilá? Dajte si pozor na tieto potraviny. 18 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Ako zhodiť nadbytočné kilá? Dajte si pozor na tieto potraviny.

Toto je desať potravín, ktoré vám môžu brániť v chudnutí:

Cukor

Nie je to príliš prekvapivá informácia. Konzumácia potravín obsahujúcich sacharidy spôsobí, že telo začne vyplavovať inzulín, ktorý znižuje hladinu cukru v krvi. U niektorých jedincov sa však zníži viac, než je optimálne množstvo, čo sa prejaví hypoglykémiou sprevádzanou pocitmi nervozity, podráždenosti a predovšetkým hladu.

Chcete sa konečne zbaviť nadbytočných kíl? Pozor na týchto 10 potravín, bránia vám v chudnutí! 18 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock

Džúsy

Dlho sme si všetci nahovárali, že čerstvé ovocné šťavy sú skutočne prospešné a zdravé. Ale nie je to tak. Kým sušené ovocie poskytuje veľa vlákniny, džúsom naopak chýba. Obsahujú tiež veľa prebytočného cukru, takže čím viac džúsu pijete, tým horšie budete chudnúť.

Domáci broskyňový džús 18 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Domáci broskyňový džús

Tlačiť
Focus Media