Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bude vám partner verný do konca života? Stačí si všímať TOTO, okamžite sa dozviete PRAVDU

10.09.2019 lmo

Bojíte sa, že váš vzťah môže ohroziť nevera? Ak váš partner robí tieto veci, môžete si byť isté, že vás nikdy nezradí.

Láska sa musí budovať celý život. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Láska sa musí budovať celý život.

Dôvera je základný stavebný pilier pre akýkoľvek vzťah. Ten romantický si jej však vyžaduje skutočne nemalé množstvo. Ak sa máme na niekoho 100%-ne spoľahnúť, musíme si byť istí, že nás nikdy nezradí. Nie vždy sa však dá odovzdať svoj osud do rúk iného človeka, a tak nás môžu čas od času nahlodať pochybnosti. Je to úplne prirodzené, avšak netreba im vždy podľahnúť. Ak si na partnerovi všimnete nasledovné signály, môžete si byť isté, že mu na vás skutočne záleží a nadovšetko vás miluje. 

Nemá pred vami žiadne tajnosti

Partner je pred vami otvorený a nič vám netají. 14 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Partner je pred vami otvorený a nič vám netají.

V zrelom a zdravom vzťahu partneri spolu zdieľajú všetky novinky, či už sú dobré, alebo zlé. Klamstvá a dokonca ani milosrdné lži u vás nemajú žiadne miesto. Iba tak máte šancu ukázať partnerovi, že sa na vás môže vždy spoľahnúť. Keď budete k sebe otvorení, ukazujete tým vzájomný rešpekt a dôveru. Iba takto váš partner bude vedieť, že ho nebudete bezdôvodne súdiť. Vo vzťahu s takto nastavenými pravidlami môžete skutočne vydržať pokojne aj celý váš život. 

Tlačiť
Focus Media