Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Odkaz pre Jennifer Aniston: ruky preč od neho!

27.04.2007 Casprezeny.sk

LOS ANGELES - Narazila kosa na kameň! Dvom dámam po tridsiatke sa zapáčil mladý zajačik a skočili si do vlasov.

Odkaz pre Jennifer Aniston: ruky preč od neho! 2 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Archív

Herečka Reese Witherspoon (31) sa pustila do 38-ročnej kolegyne z brandže Jennifer Aniston a varovala ju pred flirtovaním s jej čerstvým priateľom Jakom Gyllenhaalom (26). Reese sa na exmanželku Brada Pitta hnevá pre vášnivý bozk s Jakom na nedávnej ceremónii.

Filmová pravá blondínka randí s Jakom dva mesiace a je to pre ňu prvý vzťah po novembrovom rozvode s Ryanom Phillippom, s ktorým má dve deti. Má však vážnu súperku v podobe sympatickej Jennifer, čo sa potvrdilo na odovzdávaní cien Vanguard začiatkom mesiaca. Jake a Jen si tam padli do narúčia a vymenili si dlhý vášnivý bozk. "To nebol len zdvorilostný bozk na líce. V tom objatí bolo oveľa viac," povedala jedna z Reesiných priateliek a dodala: "Keď sa to Reese dozvedela, psychicky sa zrútila. Je preto veľmi nešťastná."

Reese podľa nej považovala Jaka, známeho z filmu Skrotená hora, za "všetko, čo Ryan nebol". Preto ju nemilo prekvapili fotografie Jaka s Jennifer na ceremónii a do karát jej obavám hrá aj fakt, že Jennifer takisto hľadá muža do svojho života. S Jakom hrala vo filme Dobré dievča a zrejme si tam padli do oka. Niet sa ani čo diviť, veď Jennifer po rozvode s Bradom Pittom a nevydarenom romániku s Vinceom Vaughnom už dlho vyhlasuje, že túži po láske.

Tlačiť Diskusia
Focus Media