Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Je iná doba, asi by som sa svojmu výzoru mala venovať viac

06.02.2010 Casprezeny.sk

Budete sa asi čudovať, ale mám 40 rokov a doteraz som sa nelíčila. Príležitostne som použila rúž a špirálu, ale to bolo všetko.

Nikdy nie je neskoro. S líčením môžete začať aj v štyridsiatke. Nikdy nie je neskoro. S líčením môžete začať aj v štyridsiatke.

Dnes je iná doba, aj v práci medzi kolegyňami mám pocit, že by som sa svojmu výzoru mala venovať viac. Poraďte mi, prosím, aké produkty si mám kúpiť. Chcem sa líčiť len jemne, potrebujem iba to najnevyhnutnejšie. Mám normálnu pleť, málo vrások, hnedé vlasy, hnedé oči a plnšie pery.

Ida (40)

Radí vizážista ľubo Sabo: K najnevyhnutnejším prípravkom patria kvalitný denný podkladový krém a jemný očný krém, ktoré pleť pripravia na nanesenie mejkapu. Ten si vyberiete v závislosti od sfarbenia, typu a potrieb pleti. Dôležitý je subjektívny pocit napnutia či zbytočného premastenia.

Na normálny typ pleti odporúčam ľahšie fluidné mejkapy v kombinácii s jemným sypkým púdrom. Pri hnedých očiach a vlasoch si viem predstaviť jednoduché dymové líčenie: oči orámujte čiernou alebo hnedou ceruzkou, rozmažte dostratena a prekryte jemným hnedým tieňom smerom k obočiu. Na rozjasnenie pohľadu naneste do vnútorného kútika oka svetlý béžový či marhuľový tieň. Potom aplikujte čiernu maskaru. V závislosti od výberu rúžu (staroružová, marhuľová) naneste podobnú farbu aj na líčka.

Tlačiť Diskusia
Focus Media