Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Už prvýkrát ma klamal, bojím sa mu veriť opäť

14.02.2010 Casprezeny.sk

Mala som priateľa, chodili sme spolu a bolo to krásne, ale krátke. Podviedol ma a klamal mi. Po rozchode mi volal, stále za mnou chodil.

Bojím sa rozchodu, mám ho rada. Bojím sa rozchodu, mám ho rada.

Po roku sme sa znovu dali dokopy a ja neviem, či som urobila dobre. Sme spolu štyri mesiace, ale aj tak mu neverím. Stále si myslím, že okrem mňa má ešte niekoho. Bojím sa rozchodu, mám ho rada, ale neviem, či aj on mňa. Mám tento vzťah ukončiť alebo sa všetko vyrieši?

Rada: Takto jednoznačne položenú otázku si kladiete priskoro. Položte si ju až vtedy, keď budete chcieť vzťah posunúť ďalej a z vášho spolužitia by začali vyplývať nejaké záväzky. Vtedy sa môžete zamýšľať, či má priateľ napríklad dostatok zodpovednosti.

Váš prvý vzťah bol krásny, ale krátky. Druhý je zatiaľ len krátky, tak prečo si ho neurobiť krásnym? Nedôverou si to celé iba komplikujete, hoci na ňu máte svoje dôvody. Ľudia si však zaslúžia druhú šancu. Život čoskoro ukáže, kam sa bude vzťah uberať. Ak by sa aj vaše predtuchy potvrdili, na plač je dostatok času. Rozchod by bol rovnako ťažký teraz i potom. Ale potom by ste aspoň mali dôvod. Teraz by ste si ho museli predčasne vymyslieť

Tlačiť Diskusia
Focus Media