Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tajomstvo mužských prstov! Bude vám neverný?

28.07.2010 Casprezeny.sk

Na veľkosti záleží. O mužovi veľa prezradí dĺžka jeho prstenníka! Varuje pred zdravotnými problémami, ale hovorí aj o nadaní či to, aký je vo vzťahu.

Dĺžka prostredníka v neposlednom rade odkrýva aj jeho kariéru alebo tajomstvá zo sexuálneho života. Tvrdia to britskí vedci.

Zdravie

Muži, ktorí majú na pravej ruke výrazne dlhší prstenník než ukazovák, sú vystavení trikrát vyššiemu riziku ochorenie rakoviny prostaty. Majú zvýšenú koncentráciu prostatického antigénu.

Práca

Muži s dlhším prstenníkom dokážu lepšie odhadnúť budúci vývoj obchodov. V zamestnaní tiež spravidla vydržia dlhšie. Sú schopní pohotových reakcií a rýchlych rozhodnutí. Sú preto dobrými obchodníkmi na burze.

Šport

Vedci skúmali prsty špičkových futbalistov a všeobecne platí, že tí s dlhšími prstenníkmi hrajú vo vyšších súťažiach než tí, ktorých prstenníček je kratší než ukazovák.

Láska a sex

Má váš partner dlhší prstenník než ukazovák? Radšej včas vycúvajte! Títo muži majú sklon mať viac partneriek a nebráni sa jednorazovým flirtom. Vo vzťahu hrozí tiež zvýšená agresivita a žiarlivosť. Ideálny verný partner má ukazovák a prstenník rovnako dlhý.

Zdroj: Ahaonline.cz

Tlačiť Diskusia (1)
Focus Media