Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dara Rolins: Strach o 2-ročnú dcérku Lauru!

22.10.2010 Casprezeny.sk

Speváčka Dara Rolins (37) sa pred časom rozhodla, že svoju dcéru Lauru (2) nebude ukazovať na verejnosti. Dokonca odmieta lukratívne ponuky.

Dara sa bojí o svoju dcérku Lauru. 6 obrázkov vo fotogalérii Dara sa bojí o svoju dcérku Lauru.

Keď sa narodila, bola vo všetkých médiách. Postaral sa o to priateľ speváčky Matěj Homola.

Fotografiu malej Laury s veľkým nápisom Homola poskytla dvojica novinárom zadarmo. A tak isto aj odchod z pôrodnice vopred ohlásili. Dara sa so svojou dcérou promenádovala po rôznych spoločenských akciách, a nemala problém fotiť s dcérou aj veľké kampane. Neskôr však speváčka prežila peklo.

Niekto sa jej začal do telefónu vyhrážať smrťou. Dara sa rozhodla, že svoje dieťa bude skrývať. „Nechcem, aby sa z Laury stalo príliš medializované dieťa. Nechcem sa dožiť toho, že mi raz niekto zavolá, že má Lauru a bude chcieť peniaze,“ povedala pred časom Dara.

Svoje úmysly začala aj realizovať. Po tom, čo nafotila kampaň pre firmu, ktorá vyrába veci pre deti, s dcérou jej manažérky Evy Skállovej Charlottkou, odmietla ďalšiu lukratívnu ponuku. Nafotiť kalendár s inými slovenskými a českými osobnosťami a ich deťmi. Nie kvôli nízkemu honoráru, ale z úplne iného dôvodu.

"Ponuku dostala aj Dara Rolins a jej dcérka Laura. Komunikovali sme s ňou, ale ona povedala, že už nechce malú ukazovať. Mala fotiť opäť s iným dieťaťom, ale nakoniec to celé padlo," povedal pre Lesk.sk jeden z organizátorov celej akcie.

Speváčka však nie je jediná, kto má o dcéru strach a nesúhlasí s medializáciou. Jej partner a otec malej Laury, Matěj Homola s ňou zdieľa rovnaký názor. „Bojím sa o Laurinu budúcnosť. Mám strach, že to bude dieťa, ktoré bude stredobodom záujmu a to nie je dobre,“ dodáva Homola.

Speváčka má od nepríjemnej nehody, ktorá sa jej stala pred viac ako troma mesiacmi viac dôvodov na obavy. V diskusiách sa totiž objavili ďalší neprajníci. Lauru prestala brávať na spoločenské akcie. Na tých sa paradoxne venuje iným deťom. Speváčka sa tak zaradila medzi celebrity, ktoré sa rozhodli svoje deti pred verejnosťou ukrývať. Čas ukáže, či svoje zásady zmení, alebo sa radšej ďalej bude riadiť svojím materským inštinktom.

Tlačiť Diskusia (3)